فرشاد علیپور تحت عمل جراحی قرارگرفت

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: بازیکن پست دفاع راست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

براساس این گزارش ،فرشاد علیپور ، بازیکن فصل پیش تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که پاس گل این تیم  را به سجاد خدری داد تا نفت و گاز گچساران با برد شیرین مقابل تیم فوتبال صنعت ساری به لیگ یک صعود کند شب گذشته عمل جراجی شد.

علیپور که دارای سابقه بازی در تیم های فولاد خوزستان ،شهرداری یاسوج و نفت و گاز گچساران را در کارنامه خود دارد بدلیل آسیب دیدگی فتخ مورد عمل جراحی قرار گرفت.

این بازیکن خوش تکنیک و گچسارانی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در حالی دچار این آسیب دیدگی شده است که فصل گذشته نیز در بازی پایانی این تیم دچار آسیب دیدگی شدید شده بود.

علیپور در این خصوص گفت: در بازی آخر لیگ دسته دوم دچار مصدومیت از ناحیه فتخ شده است و لی بدلیل عدم تمرینات فشرده در فصل تعطیلی لیگ به یکباره پس از تمرینات فشرده در تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضوردر مسابقات لیگ یک دچار این مصدومیت شده است.

وی افزود: براساس نظر پزشکان معالج بعد از گذشت چهارهفته به تمرینات ادامه خواهم داد و پس از شش هفته امکان حضوردر ترکیب تیم را خواهم داشت.

این بازیکنان خوش اخلاق گچسارانی با بیان اینکه درپست دفاع راست در حال حاضر چند بازیکن دیگر هم در تیم حضور دارند اظهارداشت: با روحیه خوبی به تمرینات تیم باز می گردم و برای تثبیت شدن در ترکیب اصلی از هیچگونه تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

علیپور تاکید کرد: ازبازی کردن در کنار اتایک نمازی، وحید کارگر هم تیمی های سابقه خود در شهرداری یاسوج بسیار خوشحالم و از اینکه یکبار دیگر می توانم برای شهر گچساران با تیم نفت و گازگچساران افتخار کسب نمایم به خود افتخار می کنم.

بازیکن فصل قبل تیم نفت و گاز گچساران با گلایه از مسئولان ورزش نفت و گاز گچساران اظهارداشت: در طول مدت مصدومیت هیچ یک از مسئولان و بازیکنان هم تیم قدیمی از وضعیت مصدومیتم خبری نگرفتند.

علیپور یادآور شد : مصدومیت من در فصل قبل و در همین تیم نفت صورت گرفته به همین خاطر انتظار توجه بیشتری از مسئولان ورزش نفت و گاز گچساران را داشتم.

وی همچنین با بیان اینکه علاوه بر پست دفاع راست توانایی بازی در پست هافبک راست را هم دارم افزود: در صورت نیاز سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در این پست نیز توانایی بازی خواهم داشت.

علیپور آمادگی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: با تلاش و همدلی که میان سرمربی و بازیکنان متعصب این تیم وجود دارد می توانیم نتایجی خوبی را در لیگ دسته اول کشور کسب نماییم.

 

نظرات  

 
0 #2 اکبرمرادی در تاریخ: جمعه 19 مهر 1392 ، ساعت 11:07 ق ظ
آقا فرشا د فکر نکنم این فصل بتونی بازی کنی تو ترکیب اصلی
به هرحال خوشحالم که برگشتی
پاسخ به این نظر
 
 
0 #1 گچساران در تاریخ: جمعه 19 مهر 1392 ، ساعت 11:07 ق ظ
ماشا اله جوان با غیرت گچسارانی........................
فرشاد دوست داریم
پاسخ به این نظر
 

ارسال نظر